Taboo
Katatonia - Night Is The New DayGorgisheli 'Amore'Hedningarna 'Kaksi'Riverside '02 Panic Room' (singel)Animations 'Animations' CETI '(…) perfecto mundo (…)'Machine Head 'The Blackening' Division by Zero 'Tyranny of Therapy' Da Capo Players 'The String Quartet Tribute to Dream Theater'Luminous Flesh Giants 'Duma i Upadek'Pure Reason Revolution 'The Dark Third'Pride Of Lions 'The Roaring Of Dreams'Crematory 'Klagebilder'The Racounters 'Broken Boy Soldiers'Discanto 'Zodiac' pt. 1Lenny Valentino 'Uwaga! Jedzie tramwaj'
Menu Glowne
   Strona główna
   Redakcja
   Księga gości
f
Artykuly
  WSZYSTKIE
(411)

  MUZYKA
(359)
     Publicystyka(24)
     Recenzje(277)
     Relacje(49)
     Wywiady(9)

  LITERATURA
(20)
     Proza(1)
     Publicystyka(1)
     Recenzje(18)

  PUBLICYSTYKA
(7)
     Felietony(7)

  FILM
(19)
     Publicystyka(5)
     Recenzje(14)

  GALERIA
(6)
     Galerie(4)
     Publicystyka(2)
 


Linkownia


COOL SITE - konkurs www na najlepszą stronę internetową

Katalog Gwiazdor

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron




Linkownia

Strony ogónomuzyczne:

Alternative Pop: www.alternativepop.pl
AmbiEntrance: www.ambientrance.org
Antimusick: klio.umcs.lublin.pl/~frelik
Chaos Vault: www.chaosvault.com
Classic Music: www.cl-music.ru
fusion.pl: www.fusion.pl
Gaz - Eta: www.vivo.pl/gaz-eta
Europejska awangarda rocka: http://members.tripod.de/RafaelKozub/
ArtRock.pl: www.artrock.pl
Gondolin: www.gondolin.pl
Muzikon: www.republika.pl/muzikon
Nowa Muzyka: www.nowamuzyka.prv.pl
Wrocław Rock Portal: http://wrock.pl
Post - Industry: www.postindustry.org
Bydgoska scena metalowa : www.bydzia.com
EMD: www.emd.pl
Strefa Klimatyczna: strefa.rockmetal.art.pl
Post - Sounds: post-sounds.prv.pl
Rock i metal po polsku: www.rockmetal.pl
Music Inside: www.musicinside.pl
redshift: redshift.prv.pl
Power Metal: powermetal.pl/index.php
Diapazon: www.diapazon.pl
Classic Rock: www.classicrock.of.pl
Rock Magazyn: www.rockmagazyn.com
Rzeszowska Scena Alternatywna: www.scena.ires.pl
3ucho: www.3ucho.art.pl
Krakowski Metal: krakowskimetal.isp.net.pl
Independent: www.independent.pl
metalheart.pl: www.metalheart.pl

Zespoły i wykonawcy:

Soundcheck: www.soundcheck.pl
Quidam: www.quidam.pl
Riverside: www.riverside.art.pl
Indukti: www.indukti.art.pl
Neighbourhood: www.nhood.eu
Snowman: www.snowman.krzyk.pl
NeWBReeD: www.newbreed.metal.pl
Polska strona Sigur Ros: www.sigur-ros.art.pl
Prototyp: www.prototyp.com.pl
Naamah: www.naamah.pl
Mind Gate: www.mindgate.prv.pl
After: www.after.art.pl
Sellisternium: www.sellisternium.com
Bloodthirst: www.bloodthirst.metal.pl
PGStrona(Peter Gabriel): www.pgstrona.prv.pl
Królestwo Zatracenia - polska strona Pain Of Salvation: www.painofsalvation.art.pl
Anathema: www.anathema.art.pl
Point Of View: www.pointofview.art.pl
Neurasthenia: www.neurasthenia.cba.pl
Dreary Mover: drearymower.easydrinkers.com
Porcupine Tree - Cure For Optimism - polska strona zespołu: www.porcupinetree.pl
Korowód(Marek Grechuta): www.grechuta.of.pl
W klatce - serwis o Genesis: genesis.and.pl
TheCure.pl: www.thecure.pl
Division By Zero: www.divisionbyzero.pl
DavidBowie.pl: www.davidbowie.fan.pl
Polski Fanklub Iron Maiden: www.sanktuarium.org
Erijef Massiv: www.erijef.pl
Turbo: www.turbo.art.pl
Shisha Lovers: www.shishalovers.com
Chainsaw: www.chainsaw.pl
SBB: sbb.info.pl
CETI: ceti.muzyka.pl
Wojtek Pilichowski: www.pilichowski.pl
Luminous Flesh Giants: www.lfg.republika.pl
TSA: www.tsa.com.pl
Jamiroquai: www.jam.pl
Lacrimosa: www.lacrimosa.glt.pl

Stacje radiowe:

Radio Afera: www.afera.com.pl
Megastacja - Kanał Rock: www.rock.megastacja.net
Radio Luz: www.radioluz.pwr.wroc.pl
Radio PiK: www.radiopik.pl

Audycje radiowe:

Thrashing Madness: thrashingmadness.metal.pl
Mały Leksykon Wielkich Zespołów: www.mlwz.pl
Art Rock Blok: artrockblok.azunime.net/news/index.php
Noc Muzycznych Pejzaży: www.pejzaze.trojka.info

Kluby:

Piwnica 21: www.p21.pl
Progresja: www.progresja.com
Liverpool: www.liverpool.wroclaw.pl
U Bazyla: www.ubazyla.pl
Piwnica Pod Aniołem: www.podaniolem.art.pl
KuŸnia: www.klubkuznia.pl
Od Zmierzchu Do Œwitu: www.odzmierzchudoswitu.pl

Labele:

Insanity Records: www.insanity-records.pl
InsideOut: www.insideout.de
Important Records: www.importantrecords.com
Offmusic: www.offmusic.pl
Fax: http://music.hyperreal.org/labels/fax
Lucretia Records International: www.lucretiarecords.com

Sklepy muzyczne:

Metalmaniak: www.metalmaniak.pl
Ars2: www.ars2.pl
CD Studio: www.cdstudio.pl
Dark Zone: www.darkzone.opole.pl
Hey Joe: www.heyjoe.iq.pl
Multikulti: www.multikulti.com
Tanie Płyty: tanieplyty.pl
Skylark: www.skylark.com.pl/shop/services.php
Vivo: vivo.pl/sklep

Film:

Filmweb.pl: www.filmweb.pl
O FILMIE: www.ofilmie.pl
filmoznawcy.pl: www.doop.pl

Sztuka:

Digart: www.digart.pl
GFXzone: www.gfxzone.org
Galeria Sztuki doop.pl: www.doop.pl

Inne:

Strona Jamesa Bonda: www.stronajamesabonda.com
Bastion polskich fanów Star Wars: www.gwiezdne-wojny.pl
Drum Center: www.drumcenter.pl
Gildia Komiksu: www.komiks.gildia.pl
Szkocja - kraina legend: www.szkocja.wcentrum.info
Prywatny Portal Amigowy: www.ppa.pl
Racjonalista.pl: www.racjonalista.pl
Nowica: www.nowica.art.pll

Wszelkie zauważone błędy w linkowni, propozycję wymiany linków itd. prosimy kierować do Łukasza Mińczykowskiego na adres: linkownia(at)taboo.art.pl.


[ wstecz ]
.strona główna. .redakcja. .księga gości. .linkownia.
Katatonia - Night Is The New Day
Koncert dla Jasia (Kopanica, Klub Genewa, 16 listopada)
Gorgisheli "Amore"
Hedningarna "Kaksi"
Riverside (Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu, 1 października 2007)
Riverside "02 Panic Room" (singel)
Wściekłe psy
Animations "Animations"
CETI "(…) perfecto mundo (…)"
Grzegorz Kupczyk (CETI) - wywiad
Machine Head "The Blackening"
Van Der Graaf Generator, Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska, 21 kwiecień 2007
Division by Zero "Tyranny of Therapy"
Da Capo Players "The String Quartet Tribute to Dream Theater"
Espido Freire "Zmrożone brzoskwinie"
Metal Marathon 3: Turbo, Chainsaw, Merry Pop Ins (Poznań, Zeppelin Hall, 5 kwietnia 2007)
Jesus Christ Superstar (Aula Zespołu Szkół Muzycznych, Poznań, 12 kwietnia 2007)
Luminous Flesh Giants "Duma i Upadek"
Muzyczne podsumowanie 2006 roku
Pain Of Salvation (Warszawa, Progresja, 20 lutego 2007)
Stream of Passion 'Embrace The Storm'
  Stream of Passion 'Embrace The Storm'

"...Lucassen zaproponował mieszankę gotyku, metalu i przebojowości. Produkcja jest jak zwykle u Arjena sterylna, a sama muzyka bardziej atmosferyczna niż w przypadku poprzednich dokonań tego holenderskiego wizjonera. Znajdziemy tu elementy których nie było na płytach projektów Lucassena, ale charakterystyczne cechy jego twórczości czyli nawiązania do folku, "arjenowe" wybuchy gitarowe oraz szczypta elektroniki też się na tym wydawnictwie znajdują...."
Czytaj więcej

  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Katatonia - Night Is Th...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Katatonia - Night Is Th...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
Wolsztyńska TopLista najlepszych stron www
Rockowa Top Lista
Admin


Wykorzystywanie materiałów zawartych w Taboo bez zgody autorów jest Z A B R O N I O N E
Webmaster: www.TomaszPacyna.net
(c) 1998-2008 Taboo Staff